Patientenvereniging CRPS organiseert een webinar op zaterdag 25 oktober om 11.00 uur. Dan neemt dr. Arno Engers ons mee in de wereld van Acceptance & Commitment Therapy (ACT) bij CRPS en chronische pijn.
Dr. Arno Engers is psycholoog, fysiotherapeut en bewegingswetenschapper. ACT helpt mensen om op een andere manier met pijn, moeilijke gedachten en emoties om te gaan. Niet door te vechten tegen het ongemak, maar door ruimte te maken voor wat écht belangrijk is in het leven en wat er mogelijk is.
Dr. Engers laat zien hoe ACT geïntegreerd kan worden met fysiotherapie en ergotherapie, en hoe het juist in samenwerking met behandelaars zorgt voor praktische, moedige stappen richting een waardevol leven – ondanks de pijn. Naast concrete ACT-interventies belicht hij ook de rol van stresshormonen als adrenaline en cortisol, én de invloed van chronische pijn op het brein.
Een leerzame sessie vol inzichten, praktijkvoorbeelden en handvatten om patiënten niet te laten wachten op genezing, maar nú al te helpen om betekenisvol te leven.
Na afloop van het webinar is er tijd voor het beantwoorden van de vragen. Het is ook mogelijk om vooraf je vraag aan ons door te geven.
Mail hiervoor naar webinar@crps-vereniging.nl