Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin
Deel dit berichtShare on Facebook
Facebook
Tweet about this on Twitter
Twitter
Share on LinkedIn
Linkedin

Cursusdata

In navolging op de succesvolle eerste cursussen Sterk met Pijn in 2018, staan de tweede en derde lichting cursussen alweer deels gepland. In het voorjaar en najaar 2019 starten we op verschillende plekken in het land. Hieronder staan de plekken vermeld voor zover bekend, indien bekend ook voorzien van de datum van de introductiebijeenkomst en de informatie van de betreffende cursus. Interesse of direct aanmelden? Dit kan bij de hieronder genoemde cursusbegeleider(s). Voor eventuele andere vragen kun je contact opnemen met cursuscoƶrdinator Karin Sijtsma.

2019 Voorjaar

  • Gouda – start cursus dinsdag 9 april 2019 Gestart deelname niet meer mogelijk.
  • Hoofddorp/Lisserbroek – Cursus voorjaar is VOL
  • Utrecht – Cursus voorjaar is VOL

2019 Najaar

  • Amersfoort- Interesse in een cursus in Amersfoort en omstreken mail naar cursus@sterkmetpijn.nl
  • Arnhem- Interesse in een cursus in Arnhem en omstreken mail naar Desiree via desireegroen@sterkmetpijn.nl of Joke via joke.k@sterkmetpijn.nl
  • Dordrecht- Interesse in een cursus in Dordrecht mail naar Elke via e.fijnekam@sterkmetpijn.nl
  • Enschede– Voorlichtingsavond is op 28 september 2019 en de cursus start op 3 oktober 2019. Interesse? mail Debby via debby@sterkmetpijn.nl of Trudeke via trudeke@sterkmetpijn.nl
  • Gouda- Interesse in een cursus in Gouda mail naar Elke via e.fijnekam@sterkmetpijn.nl of Lydia via l.dubbelman@sterkmetpijn.nl
  • Hilversum- Interesse in een cursus in Hilversum/Maartensdijk en omstreken mail naar Inge via inge@sterkmetpijn.nl
  • Hoofddorp/Lisserbroek –  Interesse in een cursus in Hoofddorp/Lisserbroek mail naar Miranda via mirandabaak@sterkmetpijn.nl
  • Leeuwarden- Interesse in een cursus in Leeuwarden en omstreken mail naar Siena via Sessen88@hotmail.com
  • Utrecht – Interesse in een cursus in Utrecht mail naar Esther via esther@sterkmetpijn.nl